‹‹ Zpět na všechny články

Osvědčení o získání profesní kvalifikace

V nedávné době naše firma Elcool s.r.o. získala prostřednictvím našeho kolegy Jakuba Kužela osvědčení o získání profesní kvalifikace podle paragrafu 18 zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů ve znění zákona č. 53/2012 Sb.Profesní kvalifikaci jsme získali na: Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M).

Prověřeny a prokázány byly následující odborné způsobilosti:

Orientace v legislativě, normách a certifikaci v oblasti soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů. Orientace v činnosti tepelného čerpadla. Výpočty soustav s tepelným čerpadlem. Instalace soustav s tepelnými čerpadly. Údržba a opravy soustav s tepelnými čerpadly. Využití geotermálních zdrojů pro tepelná čerpadla. A to vše v rámci evropské kvalifikace EQF (European Qualifications Framework.

Co to vlastně znamená?

Tato kvalifikace potvrzená autorizovanou osobou je nejen zvýšení odbornosti celé firmy, ale zároveň nás oficiálně opravňuje vyřizovat dotace na výměnu zdroje za našeho zákazníka. Takže nyní s Elcoolem bez starostí.

Sdílet článek:

Související články